De Chevrolet Aveo LS+ was naast de Spark een absolute verkooptopper van Chevrolet en dat was niet zonder reden. Oerdegelijke techniek, vlot, stoer, zuinig en met veel praktische ruimte. De Aveo heeft 5 deuren, 5 gordels en 4 hoofdsteunen. De auto stapt makkelijk in door de ruime portieren en prettig hoge stoelen. De kofferbak is zeer ruim en de bank kan in delen platgelegd worden voor nog meer bergruimte. Centrale vergrendeling op afstand, elektrisch bedienbare ramen, Cruise Control en Airco, het zit er allemaal op. De radio is eenvoudig maar klinkt prima en er zit een cd-speler in en een Aux aansluiting. De stoere 17" velgen geven de auto een nog sportievere uitstraling en zijn voorzien van uitstekend rubber(Vredestein Sporttrac 3) met 5,5-6,5 mm profiel. De Aveo rijdt erg fijn, comfortabel, voldoende vlot en is netjes stil. Heerlijke auto voor erbij, om in te beginnen of gewoon voor alledag, voor het budget hoef je het niet te laten. Voor de vraagprijs zit er een beurtje bij in, een volle tank en BOVAG garantie. De APK kan desgewenst ook gedaan worden maar loopt in principe nog tot maart 2023. Meer weten? bel dan direkt Jeroen op 06-83904455 of kom gezellig langs in Nibbixwoud voor een kennismaking en een proefrit. Iedere auto die aangeboden wordt is van te voren grondig gecontroleerd. De kilometerstand is altijd juist en de onderhoudshistorie bekend. Signatuur Auto staat voor een nèt iets andere auto dan standaard, die persoonlijk is geselecteerd of aangepast naar de wens van de klant. Signatuur auto werkt alleen samen met officiële merkdealers, of merkspecialisten. Onderhoud wordt altijd uitgevoerd door officiële dealers, merkspecialisten of een Auto Vakmeester. Zo bent u verzekerd van een perfect geprepareerde auto die zorgt voor veel zorgeloze kilometers. Alle auto's zijn volledig aan te passen naar jouw specifieke wens of smaak. Er is veel mogelijk en wordt door erkende bedrijven uitgevoerd. Door mijn grote netwerk zorg ik voor de beste kwaliteit, tegen een acceptabele prijs. Service met de Signatuur van Jeroen.Een proefrit behoort tot de mogelijkheden, de A7-E22 is, zeker richting het noorden, een ruime, stille weg, waar je na 19:00uur nog gerust 130km/h kunt rijden, een prima mogelijkheid om de gevonden auto eerst goed uit te proberen.
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0683904455).
Overspoor 64 N 1688JH NIBBIXWOUD
0683904455
[email protected] www.signatuurauto.nl
U kunt meerdere afbeeldingen selecteren (maximaal 15). Als u de "Ctrl-toets" ingedrukt houdt kunt u meerdere foto's selecteren.
Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt onze website gebruik van cookies. We vragen je eenmalig hiervoor toestemming te geven.