Als er 1 auto is die direct een glimlach op je gezicht tovert, is het deze MX-5 wel! Lijkt mij de allerbelangrijkste reden om voor een andere auto te kiezen. Deze MX-5 heeft een elektrisch bedienbare Hard-Top, dus zowel in de zomer als in de winter als volwaardige auto te gebruiken. De glazen achterruit heeft gewoon verwarming, dus altijd perfect zicht. De auto is in een uitmuntende staat, keurig bijgehouden in onderhoud, de auto heeft een K&N luchtfilter, heeft in december 2022 een grote beurt met Iridium bougies, nieuwe bak- en differentieel olie gekregen, voorzien van een nieuwe accu en staat te trappelen om zijn volgende eigenaar net zo veel plezier te gunnen als de vorige! De 2.0 GT-L heeft maarliefst 160PK op de achterwielen en met een rijklaar gewicht van 1065kg en het Kart-achtige gevoel van het sportief afgestemde onderstel lekker vlot. Door het Big-Block is de trekkracht onderin prima en met het directe stuurgedrag kun je hier fantastisch een mooie bergpas mee bedwingen! Mocht je toch vaker heen en weer naar werk mogen dan de Stelvio op- en afrijden, met het vaste klapdak, de climate control en de cruise control is het een perfecte daily driver! Als het even kan het dak ontgrendelen en het knopje voor 20 seconden ingedrukt houden en je hebt een heerlijke Roadster. Zo heb je iedere dag dat heerlijke weekend gevoel! Ook met mijn 184cm zit ik prima in de auto en is het een heerlijk overzichtelijke auto. Compact in formaat en de beleving een 10! Bel direct Jeroen op 06-83904455 voor meer info en beschikbaarheid of kom gezellig langs in Nibbixwoud en laat je vervoeren! Iedere auto die aangeboden wordt is van te voren grondig gecontroleerd. De kilometerstand is altijd juist en de onderhoudshistorie bekend. Signatuur Auto staat voor een nèt iets andere auto dan standaard, die persoonlijk is geselecteerd of aangepast naar de wens van de klant. Signatuur auto werkt alleen samen met officiële merkdealers, of merkspecialisten. Onderhoud wordt altijd uitgevoerd door officiële dealers, merkspecialisten of een Auto Vakmeester. Zo bent u verzekerd van een perfect geprepareerde auto die zorgt voor veel zorgeloze kilometers. Alle auto's zijn volledig aan te passen naar jouw specifieke wens of smaak. Er is veel mogelijk en wordt door erkende bedrijven uitgevoerd. Door mijn grote netwerk zorg ik voor de beste kwaliteit, tegen een acceptabele prijs. Service met de Signatuur van Jeroen.Een proefrit behoort tot de mogelijkheden, de A7-E22 is, zeker richting het noorden, een ruime, stille weg, waar je na 19:00uur nog gerust 130km/h kunt rijden, een prima mogelijkheid om de gevonden auto eerst goed uit te proberen.
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0229588822).
Overspoor 64 N 1688JH NIBBIXWOUD
0229588822 0683904455
[email protected] www.signatuurauto.nl
U kunt meerdere afbeeldingen selecteren (maximaal 15). Als u de "Ctrl-toets" ingedrukt houdt kunt u meerdere foto's selecteren.
Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt onze website gebruik van cookies. We vragen je eenmalig hiervoor toestemming te geven.