Mercedes Benz A-Klasse 180 Business Solution AMG met 18" AMG lichtmetalen velgen en Panorama schuif-kanteldak met zonnescherm. De AMG styling, de donkere achterramen en de fraaie FULL-LED verlichting geven de auto de sportieve uitstraling die zo goed past bij de A-Klasse. Ook in het interieur is door het full-screen MBUX, de donkere hemel en de sportief gevormde AMG-stoelen die sportieve inborst te beleven. De 180 is een perfecte mix van comfort, verbruik en sportiviteit. Alles voelt op en top solide aan in de auto en dat merk je ook tijdens het rijden. De auto geeft enorm veel feedback en de besturing en remmen geven je veel vertrouwen. De auto is goed overzichtelijk, en met de parkeersensoren voor en achter, de camera en de Park Assist kun je de auto overal parkeren. Deze Nederlands geleverde auto, geen import, wordt geleverd met NAP voertuigrapport en 12 maanden BOVAG garantie. Het onderhoud is door de particuliere berijders die deze auto hadden keurig uitgevoerd en men was de 1e eigenaar. Ze waren zo zuinig op de auto, dat zelfs het af fabriek aanwezige beschermfolie nog op het M-BUX infotainment scherm zit. Uniek! Alles klopt aan de auto, boekjes, 2 sleutels en onderhoudshistorie zit allemaal bij de auto. Zoek je een gave A-Klasse waar je met plezier en onbezorgd jaren van kan genieten, dan staat hier je auto! Kom gezellig langs in Nibbixwoud of bel direct Jeroen op 06-83904455 voor meer informatie of een proefrit. Iedere auto die aangeboden wordt is van te voren grondig gecontroleerd. De kilometerstand is altijd juist en de onderhoudshistorie bekend. Signatuur Auto staat voor een nèt iets andere auto dan standaard, die persoonlijk is geselecteerd of aangepast naar de wens van de klant. Signatuur auto werkt alleen samen met officiële merkdealers, of merkspecialisten. Onderhoud wordt altijd uitgevoerd door officiële dealers, merkspecialisten of een Auto Vakmeester. Zo bent u verzekerd van een perfect geprepareerde auto die zorgt voor veel zorgeloze kilometers. Alle auto's zijn volledig aan te passen naar jouw specifieke wens of smaak. Er is veel mogelijk en wordt door erkende bedrijven uitgevoerd. Door mijn grote netwerk zorg ik voor de beste kwaliteit, tegen een acceptabele prijs. Service met de Signatuur van Jeroen.Een proefrit behoort tot de mogelijkheden, de A7-E22 is, zeker richting het noorden, een ruime, stille weg, waar je na 19:00uur nog gerust 130km/h kunt rijden, een prima mogelijkheid om de gevonden auto eerst goed uit te proberen.
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0229588822).
Overspoor 64 N 1688JH NIBBIXWOUD
0229588822 0683904455
[email protected] www.signatuurauto.nl
U kunt meerdere afbeeldingen selecteren (maximaal 15). Als u de "Ctrl-toets" ingedrukt houdt kunt u meerdere foto's selecteren.
Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt onze website gebruik van cookies. We vragen je eenmalig hiervoor toestemming te geven.